Kampoppsett årets POL turnering

Her er kampoppsettet for årets POL turnering. Kampene starter mandag 11.november kl. 1800 og alle kamper er naturlig nok på hovedbanen. Dette betyr at trening på hovedbanen må være avsluttet 17.45. POL takker Tasta IL barn- og ungdomsavdeling for lån av bane til å kunne gjennomføre landets kanskje eldste fotballturnering.











Dag

Dato

Klokkeslett

Hjemmelag


Bortelag

Dommer

Man

11.nov

18:00

Paradis

-

Madla

Kjetil Solhaug

Man

11.nov

19:15

Vaulen

-

Jarl

Anders Løge

Man

11.nov

20:30

Sunde

-

Buøy

Jasmin Sahmanovic

Tir

12.nov

19:00

FC Show

-

Tasta

Sigbjørn Paulsen

Tir

12.nov

20:15

Pol

-

Vardeneset

Terje Olsen

Ons

13.nov

18:00

Jarl

-

Sunde

Svein Storedale

Ons

13.nov

19:15

Madla

-

Buøy

Khalil Karrouch

Ons

13.nov

20:30

Paradis

-

Vaulen

Anders Løge

Tor

14.nov

19:00

Tasta

-

Randaberg

Terje Olsen

Tor

14.nov

20:15

FC Show

-

Pol

Kjetil Solhaug

Man

18.nov

19:00

FC Show

-

Vardeneset

Khalil Karrouch

Man

18.nov

20:15

Pol

-

Randaberg

Sigbjørn Paulsen

Tir

19.nov

18:00

Sunde

-

Madla

Anders Løge

Tir

19.nov

19:15

Jarl

-

Paradis

Terje Olsen

Tir

19.nov

20:30

Buøy

-

Vaulen

Jasmin Sahmanovic

Ons

20.nov

19:00

Vardeneset

-

Tasta

Kjetil Solhaug

Ons

20.nov

20:15

Randaberg

-

FC Show

Svein Storedale

Tor

21.nov

18:00

Paradis

-

Sunde

Sigbjørn Paulsen

Tor

21.nov

19:15

Vaulen

-

Madla

Khalil Karrouch

Tor

21.nov

20:30

Buøy

-

Jarl

Jasmin Sahmanovic

Man

25.nov

18:00

Sunde

-

Vaulen

Anders Løge

Man

25.nov

19:15

Paradis

-

Buøy

Svein Storedale

Man

25.nov

20:30

Madla

-

Jarl

Sigbjørn Paulsen

Tir

26.nov

19:00

Vardeneset

-

Randaberg

Terje Olsen

Tir

26.nov

20:15

Pol

-

Tasta

Kjetil Solhaug


Kvartfinaler

Man

02.des

18:30

Vinner pulje 1

-

4 plass pulje 2

Man

02.des

20:00

Vinner pulje 2

-

4 plass pulje 1

Tir

03.des

18:30

2 plass pulje 1

-

3 plass pulje 2

Tir

03.des

20:00

2 plass pulje 2

-

3 plass pulje 1

Semifinaler

Tor

05.des

18:00

Vinner av kamp 1

-

Vinner av kamp 4

Tor

05.des

20:00

Vinner av kamp 2

-

Vinner av kamp 3





Finale


Lør

07.des

13:00

Vinner av kamp 5

-

Vinner av kamp 6

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift